tel.: 518 321 161
tel.: 518 343 379
mobil : 602 468 586
tel.: 518 332 720

Přejít na webové stránky Bigmat
 

Historie

Firma LHS byla založena v roce 1991 majiteli Bohuslavou Soldánovou Martinem Hruškou a Ing. Jiřím Lungou , původně jako obchodní sdružení fyzických osob. V září roku 1992 byla firma zapsána do obchodního rejstříku. V průběhu svého vývoje měnila několikrát své sídla. V začátcích provozovala svoji činnost, nákup a prodej keramických obkladů a dlažeb, v podnájmu v halách ČSAD na Brněnské ulici v Hodoníně. V roce 1993 se přestěhovala do samostatného objektu na Velkomoravské ulici s větší skladovací kapacitou, což umožnilo další rozvoj a stávající sortiment byl rozšířen také o stavební materiál. Koncem roku 1993 byla započata výstavba vlastního sídla na Brněnské ulici v Hodoníně, kam se v srpnu roku 1993 firma přestěhovala. V tomto roce tragicky zahynul jeden ze spolumajitelů Ing. Jiří Lunga.

Největší rozvoj firma zaznamenala v letech 1995 – 1997. V té době začala nabízet kompletní sortiment stavebních materiálů a vybavení koupelen. Svým zbožím začala zásobovat velké stavby a navázala spolupráci s významnými stavebními firmami. Mezi důležité období se počítá rok 1996, kdy bylo majiteli Martinem Hruškou a Bohuslavou Soldánovou založeno obchodní sdružení H+S ve Veselí nad Moravou. První sídlo bylo v pronájmu objektu ČSAD ve Veselí nad Moravou. Kvůli omezeným skladovacím a výstavním prostorům firma o rok později zakoupila bývalý objekt stavebnin a postupně začala s rekonstrukcí.

V současné době prodejna ve Veselí nad Moravou je součástí LHS.

V roce 2013 byla zbudována nová prodejna i s výstavkou koupelen na ploše 400 m2 ve Strážnici na ulici Krátká a buduje je zde i skladovací hala 900 m2, která bude dokončena koncem roku 2014.

V centru Hodonína naleznete také koupelnové studio, kde prezentujeme přední české, španělské, italské, německé a bulharské výrobce keramických obkladů a dlažeb. V nabídce koupelnového studia i ostatních prodejen je také kompletní sortiment výrobků pro vybavení koupelen, vany, sprchové kouty, vodovodní baterie, sanitární keramika, koupelnový nábytek a koupelnové doplňky. Náš vyškolený personál odborně poradí a na přání zhotoví grafický návrh koupelny.

Firma LHS v současné době přesahuje roční obrat 70 mil. Kč bez DPH a zaměstnává 31 zaměstnanců. Vlastní 3 nákladní auta, 2 vozidla s hydraulickou rukou a 3 auta s nižší tonáží na rozvoz zboží zákazníkům. Zařadila se mezi významné společnosti v regionu s širokou nabídkou stavebního materiálu a keramických obkladů a dlažeb, které jsou trvale skladem. Firma tak přispívá k vylepšení bydlení obyvatelstva a úpravy venkovního prostředí. 
Vytvořila společnost PS Works s. r. o.